اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ

درب پارکینگ خونتون قدیمی شده؟ زود زود خراب میشه و نیاز به تعمیر داره ؟ نگران امنیت و دزدی و .. هستید؟ با درب های پارکینگ اتوماتیک ظاهر ساختمون هم خیلی بهتر میشه. هم امنیت بالا میره تازه هزینه نگهداری کمتر میشه. با ما در اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ همراه باشید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ

 

امروزه با تغییر سبک و شرایط زندگی، درب های اتوماتیک پارکینگ بسیار متداول شده است.

در سال‌های اخیر استفاده از درب ‌های اتوماتیک پارکینگی یکی از ملزومات ساختمان‌ها تبدیل شده است. درب اتوماتیک پارکینگ کارها را برای کاربر بسیار راحت تر کرده است. کاربر می تواند با استفاده از ریموت کنترل درب پارکینگ را باز و بسته کند. از طرفی درب های اتوماتیک موجب سهولت بیشتر در رفت و آمد می شود. شما می توانید درب مورد نظر را متناسب با شرایط محل نصب، عرض ورودی، میزان تردد و وزن درب انتخاب نمایید.

 

 انواع درب اتوماتیک پارکینگ

درب های اتوماتیک پارکینگ به سه دسته تقسیم می شوند  :

  1. درب اتوماتیک بازوئی
  2. درب اتوماتیک ریلی
  3. درب اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال
  4. درب اتوماتیک کرکره ای

 

فاکتور های انتخاب درب اتوماتیک پارکینگ 

  • درب پارکینگ مسقف باشد.
  • میزان تردد و ترافیک چقدر باشد.
  • فضای موجود برای باز و بسته شدن در چقدر است.
  • شیوه رفت و آمد خودروها به پارکینگ

به منظور انتخاب گزینه مناسب، اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ را مطالعه کرده و همه موارد را در نظر بگرید. 

 

درب اتوماتیک بازویی

دربهای اتوماتیک بازویی  یکی از پر کاربرترین درب های اتوماتیک هستند. از مزایای این نوع درب می توان به نصب راحت را اشاره کرد. از سویی کاملاً ایمن و بی خطر هستند.
نکته دیگر، درب های دستی را نیز می توان به درب اتوماتیک تغییر داد.
درب اتوماتیک بازویی سهولت و آسایش را بشتری را به ارمغان می آورد. و به همین خاطر گزینه مناسبی جهت استفاده سالمندان و معلولین می باشد.

 

اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ

 

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی برای پارکینگ ‌هایی با محدودیت فضا و در عرض مناسب پیشنهاد می شود. این درب‌ها روی یک ریل به صورت اتوماتیک باز و بسته می‌شود.

 

 اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ

 

درب اتوماتیک زیر سقفی

درب های اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال نوعی از درب های اتوماتیک است. این نوع درب برای پارکینگ هایی با عرض کم و مسقف بسیار مناسب است. کارکرد این نوع درب به گونه ای است که هنگام باز کردن زیر سقف جمع می شود.

 اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ

 

درب اتوماتیک کرکره ای

امروزه استفاده از درب اتوماتیک کرکره ای یا کرکره برقی برای پارکینگ ها بسیار متداول شده است. استفاده از این نوع درب ها عبور و مرور را بسیار تسهیل و آسان تر کرده است. از طرفی امنیت این نوع درب ها نسبت به درب های قدیمی بسیار بیشتر است.

در سالهای اخیر شرکت های زیادی مبادرت به تولید و فروش انواع کرکره های برقی صنعتی، فروشگاه، پارکینگ و پنجره نموده اند، که به لحاظ تنوع محصولات و رنگ آن، استقبال خوبی از جانب مشتریان صورت گرفته است. در ابتدا به لحاظ سنگینی کرکره های قدیمی، خرابی های مکرر آنها و به تبع آن ناراحتی هایی از قبیل دیسک کمر و غیره ،کرکره های قدیمی به سرعت جای خود را به کرکره های برقی داد. به مرور زمان با بالا رفتن میزان ساخت و ساز در کلانشهرها و فروش آن با قیمتی مناسب، کرکره های برقی جایگرین درب های لولایی و کشویی شدند.

 

 اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگ

   

برای مشاهده رزومه و سایر خدمات به ایپاکو مرجعه کنید. 

 

 

 


چاپ