درب فست رول سریع بالارونده صنعتی | انواع درب فست رول

مقالات درب اتوماتیک | وبلاگ قیمت درب اتوماتیک بازدید: 70

اگر به دنبال درب اتوماتیک با سرعت بالای باز و بسته شدن هستید؟ درب فست رول سریع بالا رونده میتونه گزینه خوبی براتون باشه. تازه مزایا و ویژگی های دیگه مثل مقاومت بالا، تعمیر سریع و ... داره. هم داره با ما همراه باشین.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درب فست رول سریع بالا رونده

درب فست رول سریع بالا رونده 

درب های فست رول از تازه دنیای درب های اتوماتیک هستند. به درب فست رول، درب فولدآپ یا سریع باز شو نیز گفته می شود. این درب ها سریع تر از سایر درب های اتوماتیک باز و بسته می شود.  در مکان هایی که لازم است سرعت العمل درب اتوماتیک بالا باشد، بسیار گزینه مناسبی است. همچنین در مکان هایی که محدودیت فضا و تردد بالایی دارند، بسیار کاربردی می باشد.

جنس این درب ها از پارچه PVC  است. که به همراه موتورهای صنعتی سه فاز نصب می شود. پارچه های PVC داری تنوع رنگ بسیاری می باشند. این پارچه ها علاوه بر تنوع رنگ، نوع شفاف نیز دارند. در صورت درخواست و تمایل مشتری، پنجره با پارچه شفاف نصب می شود. استفاده از جنس PVC موجب باعث افزایش طول عمر درب فست رول در برابر تعداد بالای باز و بست درب می شود.

درب فست رول به صورت هوشمند، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن را براساس ترافیک و تردد محل نصب را دارد. استفاده از درب فست رول از اتلاف انرژی در سوله و انبار جلوگیری می کند.

به دلیل مزایای فراوان این استفاده از این درب صنعتی سریع در کارخانجات بسیار کاربردی و مناسب است.

 

مزایای درب فست رول سریع بالا رونده

کاربرد درب فست رول 

 انواع درب فست رول سریع بالا رونده:

فست رول زیپ دار 

این نوع از درب ها، سازه ای مشابه درب های فست رول دارد. تفاوت مهم این درها استفاده از زیپ در چهارچوب است. در قسمت انتهایی درب از مواد نرم و منعطف استفاده شده است. به همین دلیل به هنگام برخورد با مانع خسارتی به درب وارد نمی شود. همین امر موجب کاهش خسارات به هنگام برخورد با مانع یا آسیب دیدگی می شود.

نکته قابل توجه که اگر درب از ریل خارج شود، به راحتی و در حداقل زمان می توان آن را تعمیر کرده و به حالت اولیه برگرداند.

این نوع درب به علت مقاومت بسیار در برابر باد های شدید، علاوه بر درب های داخلی برای درهای بیرونی مناسب و کاربردی است.

 

 فست رول سرد خانه ای

این نوع درب های فست رول عایق هستند. این نوع درب ها جهت استفاده در تونل های انجماد و سردخانه ها طراحی و ساخته شده اند. در محدوده دمایی بین 25- تا 40 درجه کاربرد دارند. این نوع درب ها می توانند متناسب با نیاز و درخواست مشتری با عایق یک لایه و دولایه ساخته می شوند.

همچنین به علت سرعت بالای باز و بست، می توانند در مکان هایی که اختلاف دمای زیادی وجود دارد و اتلاف انرژی بسیار مهم است، استفاده می شود. مثلا در محیط های دارای اتاق های گرما، سردخانه و یا تونل انجماد، به عنوان درب میانی برای کاهش اتلاف انرژی، حفظ دما و رطوبت استفاده می شود.

 درب فست رول سریع بالا رونده

درب فست رول مدولار

قسمت انتهایی این نوع درب های فست رول، از جنس آلومینیوم ساخته شده است. در فرآیند ساخت، از پروفیل های آلومینیوم از نوع زوار و لوله برای تقویت بیشتر استفاده شده است. به همین دلیل مقاومت بسیار بیشتری در برابر باد دارد. همچنین در صورت آسیب دیدن احتمالی، فقط قسمت های آسیب دیده در کمترین زمان قابل تعمیر و استفاده است.

 

درب های فست پک

این نوع درب ها، برای درب های بیرونی استفاده می شود.

مزیت این نوع درب مقاومت بسیار بالا در برابر باد، تردد نامحدود، هزینه تعمیر و نگهداری کمتر می باشد.

قابلیت نصب سنسور تشخیص لیفتراک

قابلیت نصب چشمی های جانبی ( خطی ) و ماکروویو

قابلیت استفاده از ریموت کنترل توسط راننده لیفتراک

قابلیت نصب پنجره های شفاف جهت به صفر رساندن احتمال تصادف

 درب فست رول سریع بالا رونده

درب های فست پک مگا

نوع خاص درب های فست پک می باشد. نحوه باز و بسته شدن این درها مشابه درب های فست پک می باشد با این تفاوت و ویژگی که برای ورودی های بزرگ مناسب هستند.

مزایا درب فست پک مگا

به طور کلی درب های فست رول به دلیل سرعت بالا باز و بست، سرعت تعمیر و مقاومت بالا در برابر باد برای محیط های صنعتی، گزینه بسیار مناسبی است.

برای مشاهده سایر محصولات و رزومه ایپاکو سرویس کلیک کنید.

جهت مشاده محصولات درب اتوماتیک کلیک کنید

چاپ