مزایای درب اتوماتیک شیشه ای | مزایای درب اتوماتیک

اگه در حال ساخت ساختمان مسکونی، تجاری و یا خدماتی جدید و یا بازسازی و لوکس سازی آن هستید، اگه می خواید رفت و آمد راحت تری داشته باشید، اگه می خواید کنترل بیشتری روی رفت و آمد داشته باشید و یا حتی در میزان مصرف انرژی صرفه جویی کنید، با ما در مزایای درب اتوماتیک همراه باشید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

 

مزایای درب اتوماتیک

یکی از مهم ترین مزایای درب اتوماتیک، تنوع و راحتی انتخاب تنوع در سبک، طراحی و شکل درب است. اگر شما به دنبال بازسازی و لوکس سازی ساختمان مسکونی یا تجاری یا خدماتی مانند فروشگاه، باشگاه، رستوران، کلینیک، درمانگاه و... هستید با توجه به فاکتورهای مختلف مانند اندازه دهنه، امنیت، هزینه و... می توانید درب اتوماتیک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تنوع درب های اتوماتیک شیشه ای این امکان را برای شما فراهم می کند، تا بتوانید با توجه به نوع طراحی کلاسیک یا مدرن، تم رنگی مورد نظر را انتخاب کنید. یکی از مهم ترین مزایای درب اتوماتیک شیشه ای، ظاهر بسیار زیبای آن هاست. ممکن است عجیب و غریب به نظر برسد اما درب های اتوماتیک یک ادراک را نشان می دهند که کسب و کار شما در پیشرفته ترین حالت است که می تواند ناخود آگاه قیمت های بالاتر برای محصولات و خدمات را توجیه کند. امکان استفاده در فضا های کوچک و بالاترین استفاده از فضای موجود و امکان ساخت بر پایه اندازه درخواستی با توجه به دهنه مورد نظر امکان پذیر می باشد. یکی از بهترین مزایای درب‌ اتوماتیک، ظرافت، ایجاد زیبایی و پرستیژ برای معماری اماکن تجاری و خدماتی رفاهی است، که موجب زیبا سازی نمای ظاهری ساختمان می شود.

 

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای به چهار دسته تقسیم می شوند:

  1. درب اتوماتیک شیشه ای کشوئی
  2. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
  3. درب اتوماتیک شیشه ای تاشو
  4. درب اتوماتیک شیشه ای گرد

 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کلیک کنید.

 

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

تسهیل رفت و آمد

یکی بهترین مزایای درب اتوماتیک، تسهیل در رفت و آمد است. با استفاده از این نوع درب بدون نیاز به توانایی خاصی و زور بازو می توان به راحتی باز و بسته کرد. به همین دلیل دیگر نیاز نیست درب های سنگین را باز و بسته کرد و برای کودکان و افراد کهنسال و یا ناتوان بسیار کاربردی هستند. علاوه بر این، برای افرادی که در حال حمل وسایل سنگین، چمدان و یا نوزاد هستند، بسیار سودمند است.

همچنین دارای سرعت عملکرد متناسب با نیاز و امکان تنظیم سرعت عملکرد درب با توجه به میزان تردد و ترافیک محل، تغییر فصل های سال و ساعات شبانه روز وجود دارد.

 

ایمنی و امنیت

یکی از مهم ترین مزایای درب اتوماتیک این است که در صورت نصب صحیح و نظارت دائمی،محیطی ایمن و راحت را برای کاربران فراهم می‌کند. با در اختیار داشتن یک درب اتوماتیک، می‌توانید مطمئن باشید که درب مورد نظر شما به درستی بسته شده و از دارایی شما در مقابل خطرات احتمالی همچون سارقان محافظت می‌شود. همچنین نیازی به استفاده از قفل ‌های اضافی یا سیستم‌های ایمنی ندارید تا سارقان را از وارد شدن به مغازه خود دور نگه دارید. همچنین می‌توان با کمک یک کد از داخل یا به وسیله یک کنترل از راه دور از بیرون ساختمان آن را کنترل کرد.

امنیت سایر تجهیزات و ماژول ‌های امنیتی مثل سیستم‌ های مدیریت یکپارچه ساختمان، اطفاء حریق، دزدگیر و…. به سیستم درب اتوماتیک شما قابل اضافه شدن می‌باشد.

نصب و نگهداری آسان تر

بهتر است نصب درب اتوماتیک توسط تکنسین کارآزموده و متخصص انجام شود. درب‌های اتوماتیک بر اساس بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی ساخته می‌شوند، تا به کمترین نگهداری نیاز داشته باشند و نگهداری از آن ها بسیار راحت و اقتصادی می باشد. هزینه تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک پایین تر است.

همچنین به جهت کاربرد طراحی نوین و ماده اولیه خاص و مرغوب، کیفیت کالا بسیار افزایش پیدا کرده است. برای مثال مقاومت بیشتر در برابر سایش و گرما دارند.

همچنین با توجه به بهینه سازی و عملکرد درب اتوماتیک، مصرف حرارتی و برودتی بین ۳۵  تا ۵۰ درصد در سال صرفه جویی می شود.

صرفه جویی در انرژی

درب های اتوماتیک به جهت اینکه فقط هنگام استفاده باز و بسته می شوند و هربار کامل بسته می شود، باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می شود. از مزایای درب اتوماتیک تنها زمانی باز می شود که لازم است و هر بار به طور کامل بسته شوند، که به طور موثر انرژی را از بین می برد و به طور قابل توجهی هزینه های گرمایش و سرمایشی سالانه را کاهش می دهد. راه های مختلفی برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در انرژی شما وجود دارد، مانند نصب یک درب متحرک با قفل هوا و یا یک درب نوسان کم انرژی که دسترسی آسان به کسانی که بیشترین نیاز را دارند، وجود دارد.

 


چاپ